Služby

Naše služby

Doslova riešenie pre akýkoľvek problém súvisiaci so zdravím možno nájsť v Južnej Kórei. Viac informácií o liečbe, vybavení a nemocnici ktoré
sú najrozvinutejšie v tejto oblasti Vám radi zodpovieme.

Individuálny lekársky program

Naši odborní lekári Vám na základe Vašich zdravotných potrieb pripravia rôznorodý liečebný program.

Plnohodnotné kvalitné služby sú dlho očakávanou tématikou ktorá zasahuje do skutočného poskytovania služieb. Jedná sa o presne vytýčené typy služieb, počet lôžok, počet miest a pod. pre každého jednotlivca. 

Naše služby

Doslova riešenie pre akýkoľvek problém súvisiaci so zdravím možno nájsť v Južnej Kórei. Viac informácií o liečbe, vybavení a nemocnici ktoré
sú najrozvinutejšie v tejto oblasti Vám radi zodpovieme.

Individuálny lekársky program

Naši odborní lekári Vám na základe Vašich zdravotných potrieb pripravia rôznorodý liečebný program.

Plnohodnotné kvalitné služby sú dlho očakávanou tématikou ktorá zasahuje do skutočného poskytovania služieb. Jedná sa o presne vytýčené typy služieb, počet lôžok, počet miest a pod. pre každého jednotlivca. 

Stretnutie na letisku

Približne 7 dní pred odletom obdržíte komplexné vybavenie, ktoré obsahuje okrem pokynov na cestu aj dôležité dokumenty ako napríklad potvrdenie ubytovanie alebo potvrdenie letu pre Vašu zdravotnú dovolenku. Odchod na letisko naplánujeme tak aby ste mali dostatočnú časovú rezervu v prípade neočakávaných komplikácií. Vaše dokumenty potrebné pre Vašu cestu a pobyt ste dostali spolu s pokynmi na cestu. 

V dohodnutom čase Vás bude čakať náš sprievodca ktorý Vás oboznámi s pokynmi a bude Vás sprevádzať počas celej cesty. 

Dopravné služby

Nemusíte sa ničoho obávať. Vybavíme pre Vás to najlepšie. Zabezpečíme Vám kompletné služby v oblasti dopravy aby ste sa nemuseli zbytočne starať, stresovať a obávať. Zabezpečíme Vám dopravu na letisko, z letiska, na hotel, do nemocnice a dopravu na rôzne spoznávacie zájazdy.

Zabezpečíme Vám dopravu presne podľa Vašich požiadaviek aby ste sa vy mohli sústrediť na Vaše zdravie a spoznávanie krajiny.

Zaujímavé zájazdy

Je toho veľa čo robiť a vidieť na dovolenke v Južnej Kórei. Od nádhernej zelenej kopcovitej krajiny až po tropické ostrovy a vzrušujúce mestá plné technológií. Jedlo je tu na vrchole v podobe chutného bibimbapu, chutných dusených knedlí, kimchi, vyprážanej ryže a iných lákavejších jedál.

S množstvom otvorených trhov, nákupných centier a nákupných štvrtí na výber vo všetkých veľkých mestách je to raj každej nákupnej maniačky. Myeong-dong v Seoule je jedným z najväčších svetových nákupných centier s ďalšími okresmi vrátane Dongdaemun a Insadong. Namdaemun má veľa obchodov so suvenírmi kde si môžete kúpiť memento svojej dovolenky z Južnej Kórei zatiaľ čo Insadong je vynikajúci pre tradičné umenie a remeslá.

Preklady

Či už ide o dokumentáciu k zdravotníckej technike a diagnostickým zariadeniam, klinické štúdie alebo iné odborné medicínske texty k prekladom pristupujeme s chirurgickou presnosťou.

Vaše preklady zdravotníckych a medicínskych odborných textov dodáme tak aby spĺňali všetky legislatívne požiadavky na ich použitie na Slovensku alebo v zahraničí.

Medicínske a zdravotnícke texty si vyžadujú špecifické a vysoko odborné znalosti prekladateľov a korektorov. S nami máte k dispozícii viac ako 80 preverených lingvistov špecializujúcich sa na oblasť medicínskych a zdravotníckych textov.

Vybavovanie víz za účelom zdravotnej starostlivosti 

Na územie Južnej Kórei môže vstupovať občan Slovenskej republiky ktorý má platný cestovný pas. Doba platnosti cestovného dokladu presahujúca samotný pobyt nie je kórejskou stranou presne špecifikovaná, avšak vzhľadom na požiadavky niektorých tretích krajín sa odporúča platnosť dokladu pri výstupe minimálne šesť mesiacov od plánovaného ukončenia pobytu v krajine.

Medzi Slovenskou republikou a Južnou Kóreou platí „Dohoda o vzájomnom zrušení vízovej povinnosti pre občanov Slovenska a Južnej Kórei“.
Podľa uvedenej dohody občania Slovenska nepotrebujú pri návšteve Južnej Kórei víza na krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v trvaní do 90 dní. Bezvízový režim však nezakladá automaticky právo vstupu na územie Južnej Kórei a jeho zamietnutie je výlučne v kompetencii juhokórejských orgánov.

Vyšetrenia 

Špecializovaný tím pre pacientov s podozrením na ochorenie (rýchle vystopovanie). Odborné konzultácie s najlepšími lekármi. Špecializované centrum remodelácie tela. Prostredie optimalizované na skríning. 

Sme špeciaslisti na:

  • liečba rakoviny
  • zubné lekárstvo
  • kardiovaskulárne ochorenia
  • transplantácia orgánov
  • chrbtice/ ortopédia
  • reprodukčné zdravie
  • estetická medicína
  • orientálna medicína

Transfer na letisko

Dostať sa na letisko môže byť pre niekoho malina a naopak pre niekoho iného zásadný problém. Obzvlášť ak sa bavíme o vzdialenom letisku, preprava z menšieho mesta alebo dedinky a nikomu známemu sa nedá odviesť alebo nemá čas alebo dobré a pohodlné auto, ktoré by celú cestu v pohode zvládlo. My prídeme priamo k Vám pred dvere, vyzdvihneme Vás a zavezieme priamo na areál letiska pred vstupné dvere. 

Ušetríte v tomto prípade veľké množstvo času, šedivých vlasov a to najhlavnejšie – budete v pohode a po vystúpení z lietadla môžte fungovať ďalej.

Následné ošetrenie po liečbe

U nás to vyšetrením v zahraničí nekončí. My Vám poskytujeme následnú zdravotnú starostlivosť aj po liečbe aby sme sa uistili že je všetko v poriadku a poskytnutá zdravotná starostlivosť splnila svoj účel a Vám bude lepšie. Sme špecialisti nato čo robíme.